O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu wyspecjalizowanych rozwiązań z zakresu urządzeń konfekcjonujących, automatyki przemysłowej oraz systemów IT. Przeprowadzamy serwis gwarancyjny i po gwarancyjny ciągów produkcyjnych na terenie Polski. Wychodząc na przeciw wymaganiom klientów przeprowadzamy modernizacje linii produkcyjnych oraz dostarczamy komponenty na potrzeby działu Utrzymania Ruchu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w dziale "PRODUKTY".

Dlaczego my ?

 • Podchodzimy do klienta indywidualnie. Projektujemy i dobieramy rozwiązania i urządzenia wg potrzeb.

  Posiadamy szerokie spektrum rozwiązań stosowanych w branży farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej, przemyśle petrochemicznym, chemii budowlanej przez gospodarczą wraz z użytkową oraz w przemyśle motoryzacyjnym.
  Nasz doradca służy pomocą przy jakichkolwiek wątpliwościach w doborze najlepszego rozwiązania dla Państwa.
 • Działamy zgodnie z najwyższymi standardami organizacji pracy przez co otrzymują Państwo gotowe produkty na czas.

  Satysfakcja naszych klientów z przeprowadzonych kompleksowych wdrożeń jest dla Nas podwójną motywacją do dalszej pracy i rozwoju firmy.
 • Stawiamy na jakość zastosowanych komponentów oraz precyzje wytwarzanych detali.

  W naszych urządzeniach stosujemy komponenty renomowanych światowych producentów w zakresie automatyki przemysłowej, systemów pneumatyki. Wszystkie detale i konstrukcje wytwarzane przez Nas charakteryzują się precyzją wykonania oraz trwałością. Zabezpieczone są powłokami ochronnymi wg potrzeb.
 • Posiadamy kadrę z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania konstrukcyjnego, automatyki przemysłowej oraz obróbki materiałów.

  Stawiamy na dobrze wyszkolony zespół czego efektem są sprawne kompleksowe wdrożenia maszyn i ciągów produkcyjnych, miła i przyjemna praca w gronie specjalistów oraz terminowość w realizacji projektów.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.